Yhteystiedot

Pienikin asia on tärkeä, ota rohkeasti yhteyttä!

Pohjankodit Oy Nuorisokoti

Hoidosta ja kasvatuksesta vastaava johtaja, 

sosiaalityöntekijä

Ninna Junnonaho

045 347 0908

ninna.junnonaho@pohjanranta.com

 

Nuorisokoti 24/7

Osasto 1: 050 400 8706

Osasto 2: 040 749 3754 

 

Vastaava ohjaaja

Osasto 1, Noora Tikka

040 546 7933

noora.tikka@pohjanranta.com

 

Osasto 2,  Tanja Konttila 

040 631 9529 

tanja.konttila@pohjanranta.com

 

Pohjankodit Nuorisokoti

Pohjantie 21

94400 Keminmaa 

nuorisokoti@pohjanranta.com

 

 

 

Pohjankodit Oy,  Kuntoutuskoti Sateenkaari

johtaja,psykiatrinen sairaanhoitaja, sosionomi, Heidi Hooli

toimivapaalla.

 

 

Paikkakyselyt, muu yhteydenotto

Sosionomi, kuntoutuksesta vastaava ohjaaja

Katri Halttu

0400 905 404

katri.halttu@pohjanranta.com

 

johtaja Seija Suopajärvi 040 355 7316

seija.suopajarvi@pohjanranta.com

 

 

 

Osasto 24/7

Puh. 040 1621 123 

Kuntoutuskoti Sateenkaari

Pohjantie 19
94400 Keminmaa
sateenkaari@pohjanranta.com

Nuorisopsykiatrian erikoislääkäri

Anna-Liisa Hannula-Tukiainen

Pohjankodit Oy ja Järvenpäässä toimiva lastensuojeluyksikkö Temakodit Oy tekevät yhteistyötä. Voit tutustua Temakotien toimintaan heidän nettsivuillaan.

Created by