Yhteystiedot

 

Alta löydät yhteys- ja laskutustietomme, sekä paikkatilanteemme.

Nuorisokoti

Nuorisokodilla 2 vapaata paikkaa ja seuraavia paikkoja vapautuu kesäkuussa. Kysy lisää Nooralta.

Nuorisokoti

Nuorisokodin johtaja Noora Tikka
paikkakyselyt, sopimusasiat
040 546 7933
noora.tikka@pohjanranta.com

Tuikku

Vastaava ohjaaja Tanja Konttila
040 631 9529
tanja.konttila@pohjanranta.com

Lyhty

Vastaava ohjaaja Tanja Hyrkäs
040 749 8986
tanja.hyrkas@pohjanranta.com 

Ohjaajat

Tuikku: 040 749 3754
Lyhty: 050 400 8706
sähköposti: nuorisokoti@pohjanranta.com

Käyntiosoitteet

Tuikku:
Pohjantie 21 A, 94400 Keminmaa
Lyhty:
Pohjantie 21 B, 94400 Keminmaa

Omavalvontasuunnitelma

Omavalvontasuunnitelman voit tilata sähköpostitse noora.tikka@pohjanranta.com

Kuntoutuskoti Sateenkaari

Sateenkaaressa on 3 vapaata paikkaa. Ota yhteyttä ja kerromme mielellämme lisää.

Kuntoutuskoti Sateenkaari

Sateenkaaren johtaja Katri Halttu
paikkakyselyt, sopimusasiat
040 090 5404
katri.halttu@pohjanranta.com

Sateenkaari 24/7

040 162 1123

Käyntiosoite

Pohjantie 19, 94400 Keminmaa sateenkaari@pohjanranta.com

Terveydenhuollon johtaja

Nuorisopsykiatrian erikoislääkäri Anna-Liisa Hannula-Tukiainen

Jaana Tuuttu

Kuntoutuksesta vastaava ohjaaja
040 671 6254
jaana.tuuttu@pohjanranta.com

Omavalvontasuunnitelma

Omavalvontasuunnitelman voit tilata sähköpostitse katri.halttu@pohjanranta.com

Laskutus

Verkkolaskutusosoite

003718422981
Operaattori:
Maventa Oy
003721291126

Postitse

Pohjankodit Oy
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostitse

invoice-18422981@kollektor.fi

Pohjankodit Oy

Pohjantie 21

94400 Keminmaa 

Toimitusjohtaja

Lotta Virrankoski

050 511 5421

Y-tunnus