Yhteystiedot

Pienikin asia on tärkeä, ota rohkeasti yhteyttä!

Pohjankodit Oy Nuorisokoti

Hoidosta ja kasvatuksesta vastaava johtaja, 

sosiaalityöntekijä

Ninna Junnonaho

045 347 0908

ninna.junnonaho@pohjanranta.com


Nuorisokoti 24/7

Osasto 1: 050 400 8706

Osasto 2: 040 749 3754 


Vastaava ohjaaja

Osasto 1, Noora Tikka

040 546 7933

noora.tikka@pohjanranta.com


Osasto 2, Tanja Paaso-Rantala

040 631 9529 

tanja.paaso-rantala@pohjanranta.com


Pohjankodit Nuorisokoti

Pohjantie 21

94400 Keminmaa 

nuorisokoti@pohjanranta.com



Nuorisopsykiatrian erikoislääkäri

Anna-Liisa Hannula-Tukiainen

Pohjankodit Oy, Kuntoutuskoti Sateenkaari

Psykiatrinen sairaanhoitaja, sosionomi, vastaava sairaanhoitaja

Heidi Hooli
puh. 0400 905 404

heidi.hooli@pohjanranta.com


Osasto 24/7

Puh. 040 1621 123 

Kuntoutuskoti Sateenkaari

Pohjantie 19
94400 Keminmaa
sateenkaari@pohjanranta.com

Pohjankodit Oy

Toimitusjohtaja 

Tiina Okkonen
Puh. 0400 189 070
tiina.okkonen@pohjanranta.com

Pohjankodit Oy ja Järvenpäässä toimiva lastensuojeluyksikkö Temakodit Oy tekevät yhteistyötä. Voit tutustua Temakotien toimintaan heidän nettsivuillaan.

Created by